
Повербанк 20000mAh VIDEX VPB-350 130W PD100W +Display
3 681 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VPB-350-G
Power Bank VIDEX VPB-350 20000mAh 130W – повербанк з високою потужністю і надшвидкою зарядкою. Ємність становить 20000mAh, а максимальна вихідна потужність - 130W. Акумулятор оснащений літій-іонною батареєю 3.7V 74Wh, що дозволяє заряджати телефони, ноутбуки, планшети та інші гаджети з високою швидкістю завдяки підтримці технології Power Delivery (PD) до 100W.
Повербанк також заряджається доволі швидко – його можна повністю зарядити приблизно за 1.5 години за допомогою USB-C роз'єму за умови використання швидкого адаптера, який підтримує PD65W та вище.
Повербанк має роз’єм USB-C, USB-A та вбудований USB-C кабель, який легко витягується і так само складається. Роз’єм кабелю має магнітну основу, завдяки чому наконечник при складанні легко прикріплюється до корпусу, чим забезпечує охайний вигляд та компактність.
Додатково повербанк оснащений підставкою для телефону позаду корпуса, яка легко складається і розкладається. Завдяки підставці ваш смартфон при заряджанні буде надійно зафіксований. Також підставку можна використовувати для перегляду фільмів, відео.
Розміри — 124x54x55мм, вага - 520г. Гарантійний термін – 2 роки.
Інноваційні функції:
1) Надшвидка зарядка: з цим повербанком ви зможете зарядити смартфон до 50% всього за 30 хв, ноутбук – до 40% за 30 хв, а планшет – до 30% за 30 хв.
2) Режим повільної зарядки: дуже корисно для пристроїв з низьким енергоспоживанням. Для активації даного режиму натисніть та утримуйте кнопку на бічній панелі корпусу повербанка протягом 2 секунд. На екрані з’явиться напис «Small», яка свідчитиме про активацію даного режиму. Щоб вийти з нього, повторно затисніть кнопку живлення на 2 секунди. В результаті напис зміниться на «Standby».
3) Вбудована підставка для смартфону: надійна фіксація ваших гаджетів та економія місця
4) TFT LCD дисплей. Короткочасним натисканням кнопки живлення ви перемикаєтесь між інформаційними панелями. Перша панель відображає показники заряду та розряду та відсоток заряду повербанка. Наступна панель носить інформаційний характер, відображаючи час роботи, кількість циклів, температуру повербанка та загальну потужність, які він віддав за весь час роботи. Третя панель призначена для керування підсвіткою екрану. Має два режими: екран світиться постійно і вимикається через 30 секунд. Щоб обрати один з режимів, натисніть та утримуйте кнопку живлення протягом декількох секунд, доки не буде змінено положення з «Always» на «30 S» і навпаки. Наступне короткочасне натискання фіксує обраний вами режим. TFT-дисплей відображає:
- Поточний рівень заряду повербанка.
- Вхідну та вихідну потужність, та приблизний час до завершення зарядки і розрядки повербанка.
- Температуру пристрою, кількість циклів заряду/розряду, час роботи в активному стані, рівень останньої зарядки повербанка та загальну потужність, які він віддав за весь час роботи, стан акумулятора відносно нового, загальна кількість завершених циклів зарядки; внутрішня температура акумулятора (деталі дивіться в інструкції).
5) Активація протоколів захисту. Автоматичне блокування роботи повербанка здійснюється при досягненні критичних температур: при досягненні критичних температур припиняється робота повербанка і з’являється відповідне застереження, яке сповіщає про це, на дисплеї. Повербанк починає блокувати вхідну потужність, якщо температура падає нижче 0°С або перевищує +45°С. Якщо температура падає нижче -15°С або перевищує +60°С, припиняє видавати вхідну та вихідну потужність.
6) Можна брати в літак: Потужність дозволяє брати його з собою на борт в літак і не потребує спеціальних дозволів.
7) Комплектація: повербанк, зарядний кабель USB-C на USB-C, чохол для повербанку, документація.
КОМБІНАЦІЇ ПОТУЖНОСТЕЙ USB ВИХОДІВ:
Вхід USB-C1 / USB-C2*: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (65W Max)
Вихід USB-C1 / USB-C2*: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W Max)
Вихід USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A (30W Max)
Вихід USB-C1 + USB-C2*: 5V/3A (15W Max)
Вихід USB-C1 + USB-C2* + USB-A: 5V/3A (USB-C1 + USB-C2) + 12V/2.5A (USB-A) (45W Max)
Вихід USB-C1 / USB-C2* + USB-A: 20V/5A + 12V/2.5A (130W Max)
*USB-C2 вважається вбудованим кабелем з роз’ємом USB-C.
Цей повербанк — ідеальний вибір для людей, які шукають універсальний, потужний і технологічний пристрій для заряджання своїх гаджетів у будь-яких умовах. Дизайн повербанка та упаковки виконані дуже стильно та вишукано, тому він буде чудовим та незамінним подарунком будь-кому.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | USB Type-A, USB Type-C |
| Особенности | С подставкой, Ремешок на руку, Дисплей, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Алюминий, Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Максимальная мощность W | 130 |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Индикация | С дисплеем |
| Назначение | Для ноутбука |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 124 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 520 г |
- Цена: 3 681 ₴











