
Повербанк з бездротовою зарядкою 10000mAh VIDEX VPB-W102 PD20W Grey
1 272 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VPB-W102-G
Повербанк VIDEX VPB-W102 з бездротовою зарядкою потужністю 15W, має ємність 10000mAh (38.5Wh). Підтримує протокол швидкої зарядки Power Delivery (PD) і має максимальну вихідну потужність 20W. Цей акумулятор оснащений літій-полімерною батареєю 3.85V, що дозволяє заряджати сучасні гаджети, такі як: смартфони, планшети, смарт-годинники, навушники тощо. Повербанк має бездротову зарядку максимальною потужністю 15W та сумісний для гаджетів, які підтримують меншу потужність для заряджання: 10W, 7.5W, 5W. Підтримує MagSafe для продукції Apple. Зона бездротового заряджання розташована на задній частині корпусу та виділена спеціальним магнітним кільцем для простої та надійної фіксації телефону під час зарядки і також має окреме місце для заряджання смарт-годинника. На корпусі повербанка є білий індикатор, який при однократному натисканні кнопки живлення, показуватиме рівень заряду батареї. Про активність бездротової зарядки свідчитиме синій індикатор.
Корпус виконаний із надійного та міцного пластику з soft-touch покриттям, що робить його не тільки приємним на дотик при використанні, а й забезпечує кращий контакт із пристроем при використанні, адже телефон не так скользить. В комплект до повербанка входить двосторонній кабель USB-C та документація.
ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ:
1. Модель: W102
2. Артикул: VPB-W102-G
3. Ємність: 10000mAh
4. Колір: Сірий
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вхід USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W);
- Вихід USB-C: 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W);
- Бездротова зарядка: 15W, 10W, 7.5W, 5W. Потужність зарядки для Apple Watch становить 3W;
- Загальна потужність: 5V/3А.
ІННОВАЦІЙНІ ФУНКЦІЇ:
1) Підтримка сучасних технологій швидкої зарядки, як дротової так і бездротової.
2) Компактний дизайн. Розміри становлять всього 103.5x67x19.5мм, а вага – 188г.
3) Можна брати в літак. Потужність дозволяє брати його з собою на борт в літак і не потребує спеціальних дозволів.
Гарантійний термін – 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | USB Type-C |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Беспроводная зарядка, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Серый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Максимальная мощность W | 20 |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 104 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 188 г |
- Цена: 1 272 ₴











